Telefon: 68 347 7300
A-   A   A+     A  A

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

bukiet kwiatów „Ciemność nie może przezwyciężyć ciemności,
Uczyni to tylko światło.
Nienawiść nie może przezwyciężyć nienawiści.
Może to zrobić jedynie miłość.”
Martin Luther King


          W obliczu niewyobrażalnej tragedii, straty wieloletniego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza pragniemy wyrazić słowa żalu oraz współczucia dla członków rodziny.
          Decyzja Pana Jurka Owsiaka o rezygnacji z pełnienia funkcji Prezesa Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy napawa nas smutkiem. Wieloletnia działalność WOŚP sprawiła, iż w naszym szpitalu znajduje się sprzęt, który poprawił diagnostykę, pomaga w leczeniu i ratowaniu życia naszych pacjentów. Sprzęt podarowany przez WOŚP poprawił jakość świadczeń w oddziałach Neonatologicznym, Pediatrycznym, Położniczo-Ginekologicznym oraz w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym.
Jesteśmy wdzięczni za otrzymaną pomoc i w imieniu pracowników szpitala pragniemy za nią podziękować. WOŚP nie tyko pomaga nam ratować ludzkie życia, ale też zmienia nasz kraj na lepszy jednocząc wokół siebie cudownych ludzi i przywracając wiarę w tak szlachetne cechy jak bezinteresowność.
          Wyrażamy pełne poparcie dla Pana Jurka Owsiaka i Fundacji WOŚP. Niech Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra do końca świata i jeden dzień dłużej.


Dyrekcja SPZOZ w Wolsztynie

zmodyfikowano: 2019-01-16 14:33:51   

Witryny powiązane

Powiat Wolsztyn Miasto Wolsztyn Gmina Przemęt Gmina Siedlec Stowarzyszenie SNRRSP NFZ Poznań BIP Szpitala
System Zarządzania Jakością Ranking Rzeczpospolita 2019 Ranking Rzeczpospolita 2018 Akredytacja