Telefon: 68 347 7300
A-   A   A+     A  A

Otwarcie Przychodni Lekarza Rodzinnego w Obrze

W dniu 3 grudnia br. miało miejsce uroczyste otwarcie Przychodni Lekarza Rodzinnego Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Obrze.

Uroczystość rozpoczęto oficjalnym przecięciem wstęgi przez Wojciecha Lisa - Burmistrza Wolsztyna, Janusza Frąckowiaka - Starostę Wolsztyńskiego, Jakuba Lorenza - Radnego Gminy Wolsztyn, Annę Piskorską - Sołtysa Obry, Tadeusza Tofela - Dyrektora SPZOZ w Wolsztynie oraz poświęceniem nowego obiektu przez O. Tadeusza Kala Proboszcza Parafii Obrzańskiej.
Następnie odbył się pokaz pierwszej pomocy medycznej wraz z ćwiczeniami na fantomie oraz darmowe badania dla mieszkańców Obry - nie brakowało również chętnych do zwiedzania karetki. Podczas otwarcia wykonano bezpłatne pomiary 160 mieszkańcom Obry w tym: Wszyscy uczestnicy otwarcia zostali ugoszczeni tradycyjną grochówką przygotowaną przez Panie z KGW, a dzięki życzliwości miejscowej piekarni i cukierni nie zabrakło pysznego ciasta drożdżowego.

Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze Otwarcie placówki w Obrze

Witryny powiązane

Powiat Wolsztyn Miasto Wolsztyn Gmina Przemęt Gmina Siedlec Stowarzyszenie SNRRSP NFZ Poznań BIP Szpitala
System Zarządzania Jakością Ranking Rzeczpospolita 2018 Ranking Rzeczpospolita 2018 Akredytacja